22.9.2018

Podcasty, které poslouchám

Jako milovník vstřebávání nových informací a nápadů jsem si v posledních 2 letech oblíbil poslouchání podcastů. Díky tomu, že podcast není video, nemusíte mu věnovat full focus, ale můžete ho mít puštěný na pozadí při rutinních činnostech jako řízení auta, vaření, běhání či venčení psa. Co poslouchám Ekonomika, psychologie: Planet MoneyDeatch, Sex & MoneyFreakonomics RadioNote to SelfDeep talksHidden Brain Podnikání: TED Talks BusinessProti prouduNa vlně podnikání Kryptoměny: The Bad Crypto Podcast Kde poslouchám Na poslech podcastů používám primárně aplikaci CastBox, je dostupná jak pro Android, tak pro iOS. Je super, že je appka integrovaná i do Android Auto = poslech […]
27.2.2017

(Ne)dokonalost jako hnací motor

Kudy chodím, tudy nacházím nedostatky. Nic není dokonalé. Snažím se to ale změnit. Ne tím, abych hejtoval všechny okolo, jak to dělají blbě. Ale tak, že to dělám sám jinak (snad lépe než ostatní).
22.2.2017

Proč preferuju Strength based leadership

Co jsem za svou kariéru zatím vypozoroval, jsou na poli manažerů dva základní tábory. Jeden preferuje u svých lidí eliminaci slabých stránek, druhý zastává názor, že se mají posilovat silné stránky. Já patřím do druhé skupiny. Proč?
28.12.2016

Taf desižns mejd ízy vit d růl kold 3/3/3

Nedávno jsem četl inspirativní článek, kde je zajímavá myšlenka / tip pro pomoc s náročnými rozhodnutími. Dnes a denně se rozhodujeme o důležitých věcech. Jak pro lepší rozhodnutí využít pravidlo 3/3/3?